Marketing en Communicatie talent

18 February 2022

Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een marketing en communicatie talent met voldoende senioriteit om ons communicatiebeleid mede vorm te geven en zelfstandig te kunnen werken.

OZ is een toonaangevend architectenbureau gesitueerd in Amsterdam. Met een team van 60 professionals werken wij met veel enthousiasme dagelijks aan de groei en transformatie van Nederlandse steden. Wij willen de fysieke ruimtes waarin we ons begeven verbeteren, of het nu op stedelijk of gebouwniveau is. Een gezonde kritische houding ten opzichte van elkaar gecombineerd met humor en vertrouwen is de bron van creativiteit en drijft ons vooruit. OZ gedijt daarbij ook op krachtige samenwerkingen met opdrachtgevers en partners die onze creativiteit stimuleren.

Je werkt op ons kantoor op IJburg binnen het team Communicatie & Marketing, dat nu uit twee medewerkers bestaat. Met het team werk je samen aan het realiseren van de zichtbaarheid van OZ in de markt. Je denkt vanuit het merk ‘OZ’. Je volgt trends en ontwikkelingen in de markt, het architectuurdebat in Nederland en daarbuiten en creëert proactief kansen voor OZ om te communiceren, netwerken en als expert kennis te delen. Daarvoor weet je een strategie te ontwikkelen en content te creëren. Je kunt complexe materie terugbrengen tot de kern en begrijpelijk verwoorden. Je zorgt voor online vindbaarheid en post ons nieuws op sociale media.

Wij zoeken iemand die:

  • affiniteit heeft met branding en positionering, zowel strategisch als operationeel, en ons helpt onze positie in de markt te versterken
  • affiniteit heeft met architectuur en stedenbouw en op de hoogte is van de ontwikkelingen in het vakgebied
  • een sterk netwerk heeft in de vakwereld en/of makkelijk contact kan leggen
  • verhalend over ons werk kan schrijven en een neus heeft voor nieuwswaarde
  • OZ bij events in het programma weet te krijgen als expert
  • graag de handen uit de mouwen steekt bij het organiseren van evenementen
  • Nederlands als moedertaal heeft en zich bijzonder goed weet uit te drukken in het Engels
  • graag in een team werkt en ook intern op een transparante manier communiceert
  • energiek en proactief is en stevig in zijn/haar schoenen staat
  • tenminste 5 jaar ervaring heeft en 24-32 uur per week beschikbaar is

Wij bieden:

  • een plek in een professioneel en ingespeeld team voor Communicatie & Marketing
  • een open, toegankelijke en inspirerende werkomgeving op een stoere locatie in Amsterdam
  • de vrijheid om te ervaren, te ontdekken, te ontwikkelen en je eigen visie te tonen
  • een dynamisch en gevarieerd internationaal werkveld – een internationaal team van creatieve en getalenteerde collega’s
  • gezamenlijke excursies, zomer-BBQ, een pooltafel en de mogelijkheid aan te sluiten bij verschillende (sportieve) teamactiviteiten binnen en buiten werktijd
  • salaris en arbeidsvoorwaarden conform de architecten cao

Solliciteren
Enthousiast geworden van deze vacature? Solliciteer dan tot 14 maart via jobs@ozarchitect.nl en voeg daar een motivatiebrief, voorbeelden van je werk en je cv aan toe. Voor vragen over de functie kun je contact opnemen met Marlies Zwols via email m.zwols@ozarchitect.nl of telefoon 020 – 31 41 111.